Duży problem ZE WZWODEM!

Witam, na początku chciałbym przeprosić, że piszę e-mail, ale nie piszę  się na wizytę, ale to dlatego, że jestem załamany, a jest to dla mnie bardzo intymny temat. Otóż mam 25 lat i od kilku miesięcy mam kochającą mnie dziewczynę, którą ja też kocham. Niestety, gdy jesteśmy blisko i chcemy uprawiać seks, "poprzez podniecenie" leci mi z penisa bezbarwna maź, przez którą (bynajmniej tak mi się wydaje) nie mogę dojść do wzwodu. Penis jest miękki i gdy nawet już czuję duże podniecenie i chcę współżyć, bardzo szybko opada. Dodam, że gdy jestem sam, to dotykam go kilka razy i robi się sztywny, z tym że nie leci ten płyn. Proszę o jakąś podpowiedź, pomoc, bo nie wiem już, co robić. Próbowaliśmy już wiele razy, ale za każdym razem jest to samo. Jeszcze raz przepraszam i proszę o odpowiedź!
25 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

ten bezbarwny żel, który Pan opisuje to najprawdopodobniej płyn preejakulacyjny, który wydobywa się z penisa zazwyczaj chwilę przed wytryskiem lub w chwili mocnego podniecenia. Jego ilość jest cechą osobniczą - u jednych więcej, u drugich mniej. Bynajmniej nie odpowiada on za Pańskie zaburzenia erekcji.

Z dużym prawdopodobieństwem stres/obawa przed niepowodzeniem i pojawieniem się śluzu utrudnia Panu osiągnięcie zadowalającej erekcji. Ograniczenie stresu powinno przynieść poprawę, jeżeli zaś nie pomoże, należy udać się do seksuologa lub urologa, aby wykluczyć tło organiczne zaburzeń.