Dwa dobrze odgraniczone guzki w piersi

w piersi prawej 2 dobrze odgraniczone guzki fa susp wiekszy 20x10mm na godz 6.30mniejszy 10mm przybrodawkowo na godz 10 zalecenia konsultacja chirurga onkologa prosze powiedziec co to znaczy

Aleksander Ropielewski

Podejrzenie włókniakogruczolaków. Zmiana łagodna, w przypadku powiększania się wskazane usunięcie. Uprzednio konieczne potwierdzenie czy faktycznie są to włókniakogruczolaki.