Dwa guzki w piersi a wybór leczenia

Witam W kwietniu dowiedziałam się, że mam guzek piersi. Biobsja cienkoigłowa wykazała że to zmiana łagodna. Niestety wczoraj byłam na kontroli i okazało się, że guzek urósł i pojawił się drugi. Pani doktor robiąca USG zaproponowała powtórzenie biobsji ale tym razem gruboigłowej, onkolog zlecił wycięcie...Nie wiem co robić. Bardzo się boję. Do tego mam polipy na macicy. Biorę duphaston na ich usunięcie i staramy się o dziecko. Czy ten lek może powodować, że guzki szybciej rosną?

Witam , proszę słuchać opinii i zaleceń onkologa! Ja mam za mało danych,abym mógł udzielić autorytatywnej odpowiedzi! z.żurawski