Dwa małe wrzody w pępku

Witam! kilka dni temu zaczęło mi brzydko pachnieć z pępka i powstały mi tam dwa małe wrzody (górki), byłem u chirurga i przepisał mi tylko opatrunek który mi się tego samego dnia odlepił od ciała i nie powiedział co dalej z tym robić, czym to przemywać i czy w ogóle można to czymś przemywać. Moje pytanie dotyczy tego czy można kupić jakąś maść żeby te guzki się wchłonęły, czy można to czymś przemywać? pozdrawiam

Prized wszystkin należałoby ustalić jaka jest przyczyna zmian. Może to być banalne zapalenie skóry, ale może być to też objaw przetrwałego moczownika, takiej struktury płodowej i wtedy bez zabiegu chirurgicznego, taka sytuacja bedzie się okresowo powtarzała.

Witam.
Proponowałbym przemywać 2 x dziennie Octeniseptem. Można po przemyciu zastosować opatrunek srebrowy, można go kupić w aptece. Należy obserwować te zbiorniki, bo jeśli będzie się pogarszać, to być może będzie trzeba je naciąć lub zastosować antybiotyk doustny. Pozdrawiam i życzę zdrowia