Dwa pęcherze wypełnione płynem na kostce

Kilka dni temu przy kostce zrobiły mi się dwa pęcherze wypełnione płynem a wokół nich powstała czerwona otoczka, pęcherze pękły i teraz boli. Dlaczego takie coś dziwnego mi się zrobiło na nodze? Nie uderzyłam się,nie obtarlam,jedyne co grzeje w nocy stopy termoforem więc termofor dotyka kostek gdy leze,ale nie oparzylam się,bo bym czuła ból,poza tym co sezon grzeje stopy i nic nigdy nie stało się , co to jest i skąd się mogło wziąć?pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skónych nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest ich przyczyna i jedyne co w obecnej chwili widze jako ich możliwą przycyznę to oparzenie spowodowane stosowaniem termofora. Sugeruję kontakt z dermatologiem.

Bez obejrzenia zmian i wykonania dokładnego wywiadu z pacjentem, ewentualnie innych badań nie poznamy odpowiedzi. Proszę udac sie do lekarz poz lub dermatologa, a zmiany nalezy zdezynfekować i zaopatrzyć