Dwa polipy w odbycie a krwawienia

Od roku miałem problem ponieważ z odbytu leciała mi krew dopiero tabletki na hemoroidy pomogły ale jednak wybrałem sie do lekarza. Chirurg w badaniu rektoskopi wykazało ze posiadam dwa polipy jeden w odległości 20 cm od zwieraczy widoczny na godz. 13:00 w poz. Ł-K płaski polipropylen wielkości 3 mm, odraz podobne zmiany w odl. 14cm, wszystko inne prawidłowo. Chirurg kazał mi przyjść za rok na kontrole. Czy jednak nie powinno sie go usuwać od razu? czy za rok nie bedzie za późno?

Lek. Tomasz Budlewski

Lekarz badający ma najlepszy obraz stanu klinicznego swojego pacjenta i uważam że nie widząc badania ani nie wykonując badania nie można negować jego zdania. Jeżeli ma Pan wątpliwości proponuję udać się do lekarza ponownie i powiedzieć o swoich wątpliwościach.