Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 1 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dwa stosunki bez wytrysku a ryzyko ciąży

Witam Kochałam się z partnerem w dni płodne metodą stosunku przerywanego, nie skończył w środku, umył penisa ale nie oddał moczu po kilkunastu minutach kolejny raz doszło do zbliżenia i również nie skończył w środku, jak duże jest prawdopodobieństwo zapłodnienia?
KOBIETA ponad rok temu

Co to jest menopauza?

Menopauza to bardzo trudny okres w życiu kobiety. Nazywany jest również przekwitaniem. Pojawia się najczęściej u kobiet po 50 roku życia. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o menopauzie.

Witam serdecznie. Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże przy stosunku przerywanym jest dość duże tym bardziej iż do zbliżenia doszło w czasie dni płodnych. Proszę pamiętać iż preejakulat zawiera zdolne do zapłodnienia plemniki. Polecam wykonać test ciążowy w 14 dni po stosunku.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Stosowanie tzw. stosunku przerywanego to dość dobry sposób na zajście w ciążę. Także możliwość nabycia problemów seksualnych, zwłaszcza przez osoby wrażliwe, neurotyczne, jest spora, jeśli używa się tego permanentnie. Prawdopodobnie przodujemy w Europie w tego typu quasi-antykoncepcji...

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy