Dwa stosunki i ustalenie spornego ojcostwa

Z Jednym z partnerów kochałam się tylko 06.08.2013 dostałam miesiączkę 07.08.2013 natomiast sończyłam 13.07.2013 . natomiast z drugim partnerem kochałam się od 17.08-22.08.2013 który może być ojcem dziecka najprawdopodobniej ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli cykle są regularne to większe prawdopodobieństwo ojcostwa występuje w przypadku drugiego partnera. Nie można tego jednak jednoznacznie potwierdzić. W opisanej sytuacji konieczne będzie wykonanie testów potwierdzających ojcostwo po urodzeniu dziecka.