Dwa tomografy komputerowe w krótkim czasie

Witam. Jestem zapisana na dwa tomografy. Mianowicie na tomograf kręgosłupa i tomograf głowy w odstępie miesiąca czasu. Czy podwójne naświetlanie nie będzie zbyt szkodliwe w tak krótkim czasie? Czy mogą być wykonane te dwa badania? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,,

Jeśli lekarz prowadzący zlecił dwa badania TK w odstępie miesiąca, to miał ku temu przesłanki kliniczne. Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu.
Jeśli jest Pani w ciąży lub podejrzewa Pani, że może być w ciąży, to proszę koniecznie poinformować przed badaniem personel medyczny placówki, w której ma być wykonane badanie TK oraz lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.