Dwa związki jednocześnie i problem z wyborem

Dzień dobry. Mecze się problemem. Żyje od 4 lat w dwóch związkach jednocześnie. Z jednym chłopakiem mieszkam. Tomek to chodząca dobroć, opiekuńczy cierpliwy kochany, nawet bardzo ładny, ale nie ma miedzy nami chemii. Drugi to chłopak w którym byłam zakochana zanim poznałam Tomka, tylko wtedy on " nie był gotowy na związek" a teraz chce ze mną być. Dodam ze jest całkowitym przeciwieństwem Tomka co mnie i przeraza i fascynuje. Nie potrafię wybrać miedzy nimi ranie jednego i drugiego.Prosze o pomoc

Warto skorzystać z pomocy psychologicznej- przyjrzeć się emocjom, motywacji do zmiany, potrzebom i oczekiwaniom, a także doświadczeniom, które ukształtowały Pani osobowość. Poukładania tych rzeczy w sobie, pozwoli przyjrzeć się swojemu systemowi wartości i wizji przyszłości, a tym samym do świadomego jej kreowania.