Dwie czerwone plamy na skórze a prawdopodobieństwo półpaśca

witam Na skorzę pojawiłay mi sie 2 czerwone plamy czy to są pierwsze objawy połpaśca

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, pańskie objawy są bardzo niespecyficzne. Jeśli zmiany skórne się utrzymują, proszę skonsultować się z dermatologiem. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.