Dwie drobne hipodensyjne zmiany ogniskowe

Proszę o interpretację wyniku TK Wątroba niepowiększona.W segmencie 8 widoczne są dwie drobne hipodensyjne zmiany ogniskowe o średnicy 2 i 6 mm nie ulegające wzmocnieniu pokontrastowemu. Dwie drobne zmiany ogniskowe najpewniej torbiele proste, czy to zmiany złośliwe? jak to leczyć ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany w wątrobie mogą być odmianą rozwojową i nie są powodem do niepokoju. Z całą pewnością są to zmiany łagodne.