Dwie kreski na teście ciążowym tydzień przed okresem

dzien dobry tydzien przed okresem robilam test i wyszly 2kreski siudmego zaczelam plamic 8tez a dzisiaj zaczelam mocniej plamic i na dodatek boli mnie pod brzusze w czoraj tez robilam test i wyszetl pozytywnie ale ta druga kreska byla blada czuje w brzuchu jak by tam sie dziecko ruszalo nie wiem to by byla moja druga ciaza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik testu ciążowego może oznaczać ciążę. Zdecydowanie proszę zatem nie zwlekać, tylko pilnie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który potwierdzi ciążę oraz zdiagnozuje przyczynę krwawienia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pozytywny wynik testu ciążowego może wskazywać na ciążę. W celu weryfikacji wyniku proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Lekarz ustali również przyczynę krwawienia.