Dwie miesiączki w ciągu jednego miesiąca

Witam mam maly problem z miesiaczka 2 tygodnie temu mialam miesiaczke i zaraz po tygodniu znowu dostalam czy to cos powaznego ?

Witam! Opisane krwawienia najprawdopodobniej związane są z zaburzeniami równowagi hormonalnej. Mogą jednak (szczególnie jeśli mają tendencję do powtarzania się) świadczyć o schorzeniach narządów rodnych - mięśniakach macicy, nadżerkach szyjki macicy czy nowotworach.