Dwubiegunowość a stany depresyjne

psychiatra stwierdził u mnie,,pewna dwubiegunowosc,,.Objawy były na tyle uciazliwe ze zazyw. depralin przez ok7 dni;byłam po nim potwornie spowolniona i w dodatku stany ,,depresyjne,,były gorsze,przestałam zazywac lek (egzaminy na studia ;musiałam byc bez).teraz nic nie zazywam.lekarz podochodzi do tego problemu poblazliwie,skupiajac sie na innych problemach.wrecz zazuca mi ze udaje.ciezko mi samej uwiezyc ze moge miecdol jak mam normalny nastroj.jak mam dol ciezko mi uwiezyc w norm.zycie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
Odstawiła Pani lek po 1wszych 7 dniach gdzie tak naprawdę ciężko jest jeszcze mówić i jakichkolwiek efektach. Polecam kontakt z doświadczonym lekarzem psychiatrą i w dalszej kolejności z psychoterapeutą.
Pozdrawiam