Dwudniowa miesiączka a negatywny test ciążowy

Dzień dobry mam 26 lat i mam problem. Od 2 miesięcy mam 2 dni miesiaczke a nigdy tak nie miałam. Kupilam sobie test ciążowy ale wyszedł negatywnie. Może cos mi jest a do ginekologa dopiero IDE 29 października. Co może mi być ????

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krótsze miesiączki mogą być wynikiem anemii, zaburzeń hormonalnych, schorzeń tarczycy jak i wielu innych nieprawidłowości. Teoretycznie objaw może także nie mieć podłoża patologicznego. Póki co nie ma powodów do niepokoju. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę.