Dwudniowe opóźnienie okresu a stosowanie Novynette

Witam. Dostałam okres dziś zamiast w sobotę(2 dni później),a do tej pory zawsze pojawiał się regularnie... Stosuję Novanette już kilka lat i teraz zastanawiam się czy wszystko jest ok i czy nie zmienił się mój cykl?? Zdrowo się odżywiam, nie mam nadmiernego stresu ale oprócz tego zauważyłam też słabą kondycję włosów i paznokci i przyjmowałam Trioxal przez 7 dni z powodu grzybicy paznokci.. proszę o odpowiedź, czy to zaburzenie cyklu jest normalne, czy powinnam inaczej przymować tabletki anty?

Witam. Takie przesunięcie krwaienia może zdarzać się również podczas stosowania doustnej antykoncepcji, nie ma powodów do niepokoju.