Dwudniowy ból szyi u 34-latki

Od 2 dni pobolewa mnie prawa strona szyi jak ja napina czyli naciągam skórę i jak dotykam tego miejsca bo mnie mierze to i zaczęłam dotykać tego miejsca i naciagac tego miejsca

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zapalenia mięśnia, choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa jak i innych patologii w obrębie struktur szyi. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.