Dwudniowy okres, wymioty, brak apetytu i opuchnięty brzuch u 46-latki

witam mam wielki problem i niewiem co mam robic mam 46 lat od 25grudnia przez 6 dni miał silne wymioty brak apetytu i wrażliwość na zapachy potem dostalam 2 dniowy okres zdziwiło mie to bo ostatni mialam 10miesiecy temu do tego doszedł ból piersi i brzucha mam opuchniety brzuch i ból krzyża a dotego czeste wizyty w toalecie i kucie jajnika oczywiscie robiłam testy oba wyszły negatywne niewiem co mam robic lekarza mam dopiero 6 marca .

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę wykonać oznaczenie beta-hCG we krwi w celu jednoznacznego wykluczenia ciąży.Niektóre kobiety w okresie okołomenopauzalnym mają objawy zbliżone do ciążowych. Jeśli badanie beta-hCG wyjdzie negatywnie proszę spokojnie poczekać do wizyty 6 marca, w przeciwnym razie, należy niezwłocznie skontaktować się z ginekologiem.