Dwudziestodniowy cykl miesiączkowy

Witam, Od około pół roku mój cykl miesiaczkowy trwa średnio co 20 dni( a chyba powinien min 25), po 4 dni krwawienia. Nie wiem czy powinnam udać się do ginekologa bądź innego lekarza, bo zaczynam bać się o swoj organizm. Nie wiem czego to skutki i jakie może wywołać w przyszłosci. Pomocy! Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, częste miesiączki najczęściej są wynikiem zaburzeń hormonalnych, tj. niewydolności ciałka żółtego. Zdecydowanie proszę tego nie bagatelizować, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.