Dwudziestolatka nie może zajść w ciążę

Witam...Nie wiem jak w kilku slowach opisać czego chcę...zapytać..otoz mam 20 lat i od trzech lat wspolżyję regularnie powiedzmy i nie mogę zajsc w ciąże...tzn.wczesniej nie chcialam ale sie nie zabezpieczalam i nic a teraz chce i tymbardziej nic...już nie mam sily czuje się wybrakowana...
20 LAT ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna Pani zgłosić się do ginekologa w celu rozpoczęcia diagnostyki niepłodności.