Dwukrotne farbowanie włosów w ciąży

Witam. Mam pytanie, ponieważ jestem w 11 tygodniu i 5 dniu ciąży, dopiero dzis skupiłam się na temacie farbowania włosów w ciązy...Niestety prędzej nie wiedziałam, że jest to odradzane i pierwszy raz farbowałam wlosy ok 5 tygodnia a drugi raz ok 10... Chciałabym zapytac jakie jest prawdopodobienstwo, że dziecku mogło coś się stac i jakie są choroby, na które mogło zachorowac.. Strasznie się boję, że zrobiłam krzywdę własnemu dziecku przez swoją niewiedzę..

Farbowanie włosów w ciąży raczej nie powoduje żadnych problemów jeśli chodzi o rozwój dziecka. Można farbować włosy ale wybierać farby jak najmniej agresywne jeśli chodzi o ich skład.