Dwukrotne krwawienie w miesiącu a niski poziom estradiolu

Witam, mam problem bo zaczała mi się miesiączka 20 lipca 2014 a skończyła 25 lipca 2014 a od 28 lipca 2014 znowu pojawiło się krwawienie tylko że mniejsze i te krwawienie trwało aż do 27 sierpnia 2014. Lekarz uznał że to moze być spowodowane od słońca i że to niby normalne jak jest gorące na dworze tylko że w tym roku nie było aż tak gorąco. Zlecił mi badania Estradiolu i w 11 dniu cyklu (30 lipca 2014) który wynosił 57,31%. Powiedział że jest za niski

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli konsultowała się Pani ze specjalistą ginekologiem, proszę postępować wg jego zaleceń. Takie, przedłużające się krwawienia, w większości są jednak wynikiem zaburzeń hormonalnych.