Dwustronne cieśnie

mam dwustronna cieśnie problemy ból jak mogę najszybciej u pana dostać się do pana doktora na wizytę i zabieg?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Aby pytanie trafiło do konkretnego lekarza, do którego chce się Pan umówić, należy napisać prywatną wiadomość na jego personalnym profilu abczdrowie.

Szanowna Pani,

Z listu Pani wynika, że postawiono już rozpoznanie obustronnego zespołu cieśni nadgarstka. Jeżeli jest ono potwierdzone badaniem ENG/USG - to należy zgłosić się do chirurga zajmującego się leczeniem ZCN. Zwłoka w rozpoczęciu leczenia działa niekorzystnie i może mieć wpływ na dalsze funkcjonowanie reki.