Dwutygodniowy ból w lewym przedramieniu po treningu szermierki

Od dwóch tygodni odczuwam ból w lewym przedramieniu. Pojawił się po treningu szermierki, na początku sądziłem, ze są to zakwasy, ale nie utrzymywałyby się one chyba aż tyle czasu. Jaka może być przyczyna?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane dolegliwości bólowe utrzymują się od dwóch tygodni to rzeczywiście najpewniej nie jest to konsekwencja zakwasów. Może być to natomiast skutek urazu np. naderwania mięśnia. Wskazana jest konsultacja ortopedyczna.