Dwuznaczne wiadomości partnera do innej kobiety

sprawdziłam swojego partnera na pisaniu dwuznacznych sms z kobietą mamy po52 lata jesteśmy razem 5lat gdy z nim porozmawialam na ten tem.dostalam odp. wymkło mi się z pod kontroli zapomnoałem się.jestem bardzo przygnębiona mówi mi cały czas że mnie kocha.ale umnie jest takie ale coby było gdybym zobazyła te sms póżniej.kocham go cały świat to on i moja praca.co mam robić?żeby i mnie zauważył .On jest ochraniarzem w cent.kultury.cały czas z kobiet.bardzo żle się czuje świat mi się zawalił Pozdraw

Można także skorzystać z fachowej pomocy terapeuty małżeńskiego.