Dylematy przed przeszczepem serca u 60-latka

witam mój tata dostal dzisiaj informacje ze szpitala w Zabrzu że nadajaje się do przeszczepu serca... i teraz ma straszny dylemet czy zgodzić się na ten przeszczep serca (po prostu boi się ze jak się nie uda tata ma 60lat ) bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji pozdrawiam  PIOTR BUSKO ZDRÓJ

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę powiedzieć nic więcej niż to, że przeszczep pozwoli mu cieszyć się z życia na pewno dłużej niż bez niego.