Dysfunkcje stawu żuchwowego

Nosilam prze 2 tyg proteze szkieletowa.Wykonana prawidlowo-ocenne innych dentystow.Oparta na dwoch osemkach dolnych.Zaczely sie dziwne bole jak by dookoloa osemek szcegolnie prawej,ciagnie do ucha .Protezke zdjelam p 2 tyg noszeniat. 3 mies juz nie nosze a ja ciagle czuje dziwne bole w tych okolicach.Czy przez krotki czas niszenia tylko 2 tyg rozlegulowalo mi sie cos w szczece?Cy to dusfunkcja stawu zuchwowego? Te bole dookoloa osemek,czasmi policzki wewnatrz, przy 8 ,czasami skronie.8 martwa

Droga Pani,
wszystko mogło się zdarzyć. Na początku radziłbym sprawdzić miejscowo czyli w okolicach ósemek RTG i badanie u stomatologa. Jeżeli nic to nie wykaże dopiero zacząłbym się martwić o stawy, a raczej o mięśnie żwacze i skroniowe, ale to jeszcze daleka droga...