Dyskomfort i ból po laparoskopowym usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam. Jestem 4 dni po laparoskopii wyciecia wyrostka robaczkowego. Dostalam zwolnienie na 3 tyg. Pracuj w biedronce, boje sie, ze to troche malo. Nie chce dostac przepukliny. Ciezko jest mi sie poruszac,otwierac drzwi do windy,klatki. Chodzenie mnie meczy i zaraz musze usiasc. Nie moge spac na plasko,tylko na polsiedzaco. Ciezko jest sie podniesc. Za tydzien mam kontrol i zdjecie 3x3x1 razem 7 szwow. Do tego mam kaszel i mam wrazenie ze to mi sie tam rozrywa. :/ straszny dyskomfort

Witam.
Długość zwolnienia jest kwestią bardzo indywidualną. W razie potrzeby można zawsze je przedłużyć. Po prostu w ostatnim dniu zwolnienia należy się zgłosić do poradni chirurgicznej. Tam lekarz ocenia potrzebę kontynuacji zwolnienia i w razie potrzeby je przedłuża. Także proszę za wczasu zapisać się na ostatni dzień zwolnienia do poradni. Pozdrawiam i życzę zdrowia