Dyskomfort piersi i bolesne miesiączkowanie

witam serdecznie mam problem poniewaz cykl menstruacyjny mam zawsze regolarny co 24 dni a od okolo 4 cykli jest nie regolarny bo co 19 albo 22 dni do tegochodze rozdrazniona czuje taki dziwny dyskomfort w podbrzuszu i pobolewanie i bardzo bola mnie piersi isa tkliwe a sam okresjak go dostane jest nrmalny i trwa tak jak zawsze okolo4dni tylko ze zawsze mialam bardzo bolacy a te dwa ostatnie okresy sa bardzoslabobolace dlaczeg?mam 27 lat bardzo prosze o odpowiedz /bardzo sie martwie

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli coś Panią niepokoi radzę pójść do ginekologa, ale brak bólu w czasie menstruacji jest normalny i raczej nie ma się Pani czym martwić.
Pozdrawiam