Dyskomfort po liftingu twarzy

jestem 2 lata po liftingu twarzy a ciągle odczuwam dyskomfort mimo stosowania kremów i masaży skóra ciągnie pod podbródkiem Dziekuję

Witam - rozumiem ale nie zadała Pani pytania, na które mogłabym odpowiedzieć...
Czy może Pani sformułować pytanie?

Z pozdrowieniami

P.S. Jeśłi chciała Pani spytać czy tak sie zdarza - to odpowiedź brzmi TAK

Szanowna Pani , proszę zgłosić sie do lekarza, który ten zabieg wykonywał. Bedzie wiedział , jakiej techniki zabiegowej użył i jak pomóc.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka