Dyskomfort podczas stosunku a opóźnienie miesiączki

Moim problemem jest spóźniająca się miesiączka. Powinnam dostać ponad tydzień temu jednak ciagle nic. Zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. W terminie mojej miesiączki odczuwałam silne bóle brzucha i plamiłam w kolorze różowym. Podczas stosunku z partnerem odczuwam ból i związany z nim dyskomfort. Czy to może mieć ze sobą związek?

Lek. Paweł Szadkowski

Gdyby takie objawy nie ustępowały, proszę się udać do ginekologa - mogło dojść do infekcji dróg rodnych.