Dyskomfort przy próbach utraty dziewictwa

Witam,od jakiegoś czasu próbuje stracić dziewictwo z moim chłopakiem. Mamy z tym problem ponieważ czuje straszny ból/dyskomfort. Jestem na to gotowa jednak gdy próbujemy "wejść " czuje że jestem tam cała zacisnieta (automatycznie gdy poczuje ten dyskomfort zaciskam się ) , nie umiem nad tym zapanować. Jak wczesniej dodalam bardzo chcemy to zrobic, dbamy o nawilzenie oraz o odpowiednia atykoncepcje.proszę o pomoc.

Witam
Prosze się udać do ginekologa aby wykluczyć infekcje prowadzące do ewentualnego bólu lub inne zaburzenia w tym pochwice. Jeśli problem będzie związany z pochwicą lub pomimo braku ew. zmian chorobowych nadal będą mieli
państwo problemy...prosze się udać do seksuologa.
Pozdrawiam B.K.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, aby rozpoznać przyczyny np. w budowie narządów lub błony dziewiczej oraz ocenić, czy zaciśnięcie mięśni pochwy pojawia się także podczas badania ginekologicznego.
W zależności od dalszych wskazówek, proszę zgłosić się do lekarza seksuologa lub psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!