Dyskomfort przy stosunku po zabiegu zarośniętej błony dziewiczej

witam, jak miałam 14 lat wykryto u mnie zarośniętą błonę dziewiczą,lekarze co prawda zrobili ze mnie zwierzątko naukowe dla studentów przez co zraziłam się strasznie co do wizyt u ginekologa ...dzis mam 22 lata i chcialabym zaczac wspolzyc z moim chlopakiem aczkolwiek nie wiem czy jest mozliwe abym odczuwala jakis dodatkowy dyskomfort przez wczesniejsze przezycia? dodam ze od wyjscia ze szpitala do chwili obecnej bylam tylko raz u lekarza i mi powiedzial ze jak zaczne wspolzyc to mam przyjsc...

Ocena ginekologiczna pozwala na określenie jak będzie wyglądało współżycie w aspekcie łatwości, bólu czy może krwawienia. Czasem współżycie nie jest możliwe. Jednak bez badania nie ma szansy na jakiekolwiek spekulacje. Powinna się Pani przełamać.