Dyskomfort w nodze a wynik MR kręgosłupa lędźwiowego

Proszę o informację czy czucie nogi (jednej, prawej), uczucie zmęczenia, wrażenie "zakwasów", bez drętwienia może być spowodowane poniższym wynikiem MR kręgosłupa lędźwiowego? "Spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej w górnej części. Na poziomie L4/L5 widoczne jest łagodne uwypuklenie tylnego zarysu krążka typu bulging disc, ale bez ucisku worka oponowego i korzeni nerwowych." ?

Witam serdecznie,

Sugeruję udać się do lekarza zlecającego badanie celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.