Dyskomfort w okolicy serca a nerwica somatyczna

Witam, stwierdzono u mnie nerwicę somatyczną, jednak jestem sceptycznie do tego nastawiony. Leżałem w szpitalu dwa razy z powodu migotania przedsionka. Wyniki badań były ok, holter oraz ekg wysiłkowe również w porządku. Odczuwam dyskomfort w okolicy serca, kłucie, ból i kołatanie. Psychiatra przepisuje co jakiś czas nowy lek ale żaden nie pomaga. Dyskomfort powoduje iż nie mogę uprawiać sportów, dużo pracować a mam dopiero 21 lat a nie 70..

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza