Dyskomfort w okolicy serca po zjedzeniu pestek moreli

Witam, nie widząc o ich szkodliwości zjadłam wczoraj ok. 15 pestek moreli. Moja waga to ok.53 kg.Po kilku godzinach nastąpiły wymioty, dreszcze, bol glowy i biegunka. Dzisiaj czuję się troszkę lepiej, chociaż odczuwam dyskomfort w okolicy serca. Czy mozliwe jest smiertelne zatrucie cyjankiem od takiej liczby pestek? Proszę o pomoc!

Dzień dobry,

spożycie zbyt dużej ilości pestek mogły wywołać objawy zatrucia - stąd takie objawy.

Organizm oczyścił się i teraz powinno być już wszystko w normie.

Na przyszłość proszę nie stosować tak dużych dawek pestek( ma Pani niską masę ciała).

Pozdrawiam
Joanna Wardenga