Dyskomfort w pęcherzu moczowym po stosunku

Witam. Chciałabym się dowiedzieć co to może być.. Na drugi dzień po stosunku z moim partnerem odczuwam coś dziwnego z pęcherzem, coś podobnego do zapalenia. Nie jest to zawsze, ale zaczyna mnie to niepokoić. Zawsze się zabezpieczamy prezerwatywą, mogę mieć jakieś uczulenie, czy po prostu jest to jakaś infekcja? Proszę o radę i odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Obie możliwości są prawdopodobne jednak bardziej infekcja ponieważ alergia na lateks objawiałaby się raczej świądem i zaczerwienieniem dróg rodnych i okolic sromu.