Dyskomfort w trakcie stosunku, lekkie kolki, nudności, zaparcia i zmęczenie po laparoskopii lewego jajnika z powodu cysty i endometriozy

Mam 26 lat, w lipcu miałam laparoskopię lewego jajnika z powodu cysty i endometriozy. Na ost. kontroli we wrześniu kontroli wszystko było ok. W ostatnim miesiącu po odstawieniu duphastonu miesiączka pojawiła się 7dni wcześniej, teraz odczuwam znów dyskomfort w trakcie stosunku (ale lekkie kłucie- przed laparo wyłam z bólu) w podbrzuszu w pozycjach w których nie miałam go wcześniej. Teraz mam lekkie kolki od lewego jajnika, nudności, zaparcia, zmęczenie, zawroty głowy. Co to może być?

Trudno określić na podstawie samych objawów jakie mogą być przyczyny przedstawianych przez Panią dolegliwości, bo przyczyn może być wiele. Radzę w tej sprawie udać się na kontrolną wizytę do ginekologa prowadzącego. On po bezpośrednim badaniu, być może po wykonaniu USG przezpochwowego zapewne wyjaśni przyczyny tych objawów.