Dyskomfort widzenia po operacji zaćmy

witam,jestem16 dzien od operacji na zaćme ,jak dlugo bede miała dyskomfort widzenia tzn jak przez mleczne szko .operacja sie udała powinnam sie cieszyc ,badania kontrolneu okulisty ..opuchniecie zejdzie potrzeba czasu zakraplam krople wg wskazowek oftaquix dexamethazon terso dexoftyal niedlugo ide do pracy tylko jak bede pracowala z takim dyskomfortem?prosze o wyczerpujaca odpowiedz.dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, jest to kwestia bardzo indywidualna,nie można jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Prosze skonsultować sie z prowadzącym okulista, ktory zna najlepiej Pani stan kliniczny i będzie mógł dokonać pełnej interpretacji. Pozdrawiam.