Dyskopatia, ból narządów płciowych i kłucie brzucha u 26-latka

od miesiac mam dyskopatie , od 2 tyg dotego dochodzi bol w okolicach narzadow pluciowych meskich , czasami boli przy odawaniu moczu ,od tygodnia ,lekie klucie z prawej lub lewej strony brzucha , ostatnio boli mnie lekko pod zebrami ,, z dnia na dzien zmienia sie bol i miejsce , bylem na badanich i sa ok , nie wiedza co mi jest , od 2 dni mam jak wstaje z lozka to dziwnie sie czuje zawroty glowy raz lub 2 razy na dzien , kazali mi isc na gastroskopie, czy to problemy krwionosne , nerwy ,

Witam. Ból w okolicy narządów płciowych i dyskomfort przy oddawania moczu może być wynikiem zakażenia układu moczowego - sugeruję wykonanie posiewu moczu i wdrożenie odpowiedniego leczenia.