Dyskopatia i skolioza a bóle ramion

witam Od jakiegos czasu bola mnie barki, ramiona,rece jakby takie ciezkie ,bol szyi i glowy dziwne mrowienia po twarzy Dodam ze mam problemy z kregami szyjnymi ,dyskopatia ,skolioza kregoslupa,barki wyciagniete do przodu czy te bole moga byc od problemow z kregoslupem?naczytalam sie o sm i bioje sie by to nie bylo ,mam tez nerwice i takze czytalam ze tez to moze byc przyczyna .Bardzo prosze o jaka kolwiek odpowiedz POZDRAWIAM

Dobrze Pani czytała - każda z wymienionych przez Panią opcji może być prawdopodobną przyczyną problemów. Proponuję udać się do lekarza POZ, który zleci wizytę neurologiczną. Wtedy odbędzie Pani niezbędne badania, które pokażą czy problem ma podłoże neurologiczne. Jeżeli nie - wtedy proponuję udać się na konsultację psychologiczną - bo wtedy jest wieksze prawdopodobieństwo, że trudności wynikają z przyczyn psychicznych. Pozdrawiam.

Opisane dolegliwości mogą wynikać z zablokowania obręczy barkowej, co jest bardzo częstym problemem. Proszę skontaktować się z fizjoterapeutą, który zastosuje terapię. Profilaktycznie należy włączyć spokojną aktywność fizyczną np. spacer, marsz. Proszę spróbować ćwiczeń:
https://www.youtube.com/watch?v=SkdxLg32qoo
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki