Dyskopatia kręgu C6-C7

Witam.Jestem rok po operacji odcinka szyjnego dyskopatia C6C7.Od kilku miesiecy powrocily objawy z przed operaci czyli bol szyji, karku , plecow a takze dretwieje mi lewa reka.Wykonanie niewielkich czynnosci sprawia mi bol.Zrobilam rtg w ktorym wyszlo, :lordoza szyjna wyprostowana, cage przesuniety mimosrodkowo w lewo, zapalenie stawow Luchki.Prosze o rade czy to moze byc cos niepokojacego.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza prowadzącego poprzednie leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.