Dyskopatia lędźwiowo-krzyżowa

Witam. Od dluzszego czasu mam dolegliwosci tak mowia dyskopati ledzwiowo krzyzowej sa wysieki ale dysk nie wypadl w kregach szyjnych jest wypuklina nerwu nie uciska mam jakis krecz karku boli doslownie wszyskto miesnie stawy bol w posladkach bioderach kolan lokci nadgarstkow nawet boli prawa strona szczeki ciezko mi jesc wyniki podstawowe krwi i moczu w normie nie potrafi nikt diagnozy postawic nie wiem co mi jest jestem bardzo obolala i oslabiona. Do kogo sie udac zeby mi pomogl?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym zgłosić się do neurochirurga oraz wykonać badanie obrazowe kręgosłupa - rezonans.

Konieczne jest dokładne zbadanie stanu neurologicznego, dokładna analiza badań obrazowych kanału kręgowego ( czy był NMR ???) i w dalszym etapie ustawienie właściwej terapii Pozdrawiam serdecznie