Dyskopatia odcinka lędźwiowego a erekcja

Witam. W grudniu zdiagnozowano u mnie dyskopatię odcinka lędźwiowego L5-S1 na 7mm, która ''odzywa się'' na szczęście tylko raz na parę miesięcy promieniując mi do nogi, po czym ból przechodzi (po tygodniu zazwyczaj) kiedy wezmę tabletki. Ale do rzeczy. Słyszałem, że dyskopatia w tym odcinku ma wpływ na wzwód.No i po prostu są dni że mam wielką ochotę na seks i dobry wzwód, a są też takie gdzie zupełnie nie mam wzwodu. Czy to wszystko jest przez dyskopatie? Czy w wieku 25 lat jestem impotentem?:(

Dzień dobry!

Impotencja jest całkowitą utratą sprawności erekcyjnej, więc z pewnością Pana nie dotyczy.
Różnego rodzaju i o różnych przyczynach zaburzenia erekcji dotyczą za to bardzo dużej grupy mężczyzn. Aby zrozumieć, z jakiego powodu i w jakich okolicznościach niekiedy pojawiają się u Pana zaburzenia erekcji, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!