Dyskopatia, ucisk na worek oponowy w kręgosłupie szyjnym

Witam Mam dyskopatie , ucisk na worek oponowy w kregoslupie szyjnym. Mam MRI i wiekszy opis, al e tego za duzo aby tu napisac wszystko. Boli mnie reka. Nie moge ja podniesc do gory i dac do tylu, gdyz to powoduje okropny bol. Chcialabym wiedziec do jakiego lekarza mam sie udac. Do ortopedy czy neurologa? Dziekuje

Zdecydowanie proponuję udać się do fizjoterapeuty. Być może problem wynika z zablokowania którejś z grup mięśniowych. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki