Dyskretna zmiana o charakterze matowej szyby w TK klatki piersiowej

WITAM,ODEBRAŁAM WYNIKI TK KLATKI PIERSIOWEJ-.DYSKRETNA ZMIANA O CHARAKTERZE MATOWEJ SZYBY-.MUSZĘ ZAZNACZYĆ ŻE MAM CHOROBĘ RECKLINGHAUSENA

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani choroba (nerwiakowłókniakowatość) może powodować zmiany śródmiąższowe w płucach (wskazuje na to objaw mlecznej/matowej szyby). Proszę o konsultację z lekarzem prowadzącym oraz specjalistą pulmonologiem. Pozdrawiam