Dyskretne cechy rozrostu gruczołowego po histeroskopii

Witam jestem po histetoskopii i wykryto umnie dyskretne cech rozrostu gruczoloergo prostego bez atypii. 2 w scietym sluzie i skrzepow krwi fragmenty endocervix i endometrium bez istotnych odchylen morfologicznych i fragmenty nablonka wielowarstwowego pladkiego bez cech atypii Biore provere 10 i mam pytanie moge zajsc wciaze odstawiajac te leki przez lekarza?? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczna dalsza obserwacja i ewentualne rozszerzenie diagnostyki. Proszę konieczńie udac sie do lekarza ginekologa.