Dyskretne prawostronne skrzywienie kręgosłupa
RTG Kręgosłupa - opis zniesienie lordozy szyjnej. dyskretna antelisteza od C3do C6.dyskretne prawostronne skrzywienie kr.piersiowego.znaczne pogłębienie kyfozy piersiowej.na jej szczycie w kręgach drobne zmiany zwyrodnieniowe i zwężenie poj.przestrzeni m-k.Dorsalizacja L1. nieco węższa przestrzeń m-k L5-s1. poziome ustawienie kości krzyzowej

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego oraz lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.