Dyskretne zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5/S1
Krzysztof, Koszalin 28 Lat, mam problem z interpretacją wyniku z RTG Kręgosłupa. Opis: dyskretne zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5/S1 oraz otworów międzykręgowych na tym poziomie, guzek Schomoria w blaszce granicznej górnej trzonu L3. Nie wiem co mam przez to rozumieć. Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi na Wojsku. Czy to wyklucza? link do ustawy strona 23 http://isip.sejm.gov.pl/Download?id=WDU20150000761&type=2 Pozdrawiam,

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Czy Pan się nadaje do zawodowej służby wojskowej to zdecyduje wojskowa komisja lekarska. Wynik nie świadczy o poważnych zaburzeniach. Prawdopodobnie nie mają one przeciwwskazań do zawodowej służby wojskowej.
Pozdrawiam.